Lens Array Digital camera Coming To Smartphones Next Year

Information TechnologyA nanoPCR technology was developed for the purpose-of-care (POC) analysis of coronavirus disease-19 (COVID-19). Nowe technologie bazodanowe pomagają w tym, żeby programiści mogli obejść się bez bazodanowców. Bazy są wydajniejsze, pisanie optymalnych zapytań łatwiejsze. Dzięki temu nie muszą to robić oddzielne osoby tylko od baz danych, a w większości przypadków mogą to robić bardziej uniwersalni programiści. Z tym, że muszą jednak umieć coś więcej niż podstawy, żeby robić to poprawnie. (Oczywiście w porównaniu do specjalisty od baz danych, to będzie bardzo mało, ale w większości przypadków wystarczy).

Jak ja szanuję moją poprzednią firmę – “mamy halę, mamy warsztat, mamy 5-osiówkę CNC, mamy dostawców i dużo kontaktów – jak masz działający projekt respiratora albo potrzebujesz wzmocnić produkcję jakiegoś komponentu to możesz go klepać również u nas”.

Brandão is the lead creator of the paper “Biomechanics Sensor Node for Virtual Actuality: A Wearable Gadget Applied to Gait Recovery for Neurofunctional Rehabilitation,” distinguished with a Greatest Paper award in the Virtual Actuality (VR) class on the 20th International Conference on Computational Science and its Functions (ICCSA 2020). Initially set to take place on the College of Cagliari in Italy, the conference was held online because of the pandemic.

Fizycy z TU w Wiedniu odkryli, w krysztale złożonym z lantanu, galu, krzemu, tlenu oraz domieszki holmu, nowy efekt magnetoelektryczny, które ze względu na niezwykle symetryczną strukturę kryształu nie powinien w nim występować. Być może odkrycie przyczyni się do stworzenia lepszych nośników danych.

Dokładnie 7 lat temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Eindhoven, Poszło średnio i równo miesiąc później znalazłem się w UK mając ze sobą plecak z laptopem, torbę na kółkach, kuriera z monitorem w drodze, całe oszczędności zamienione na 3000 GBP i gacie pełne strachu pt. ‘jak to będzie’.

Tags , , , ,