Inzynieria

Information TechnologyDobra, doczytałem co chodzi. Poniżej moje referale, bo odpalili portal, gdzie pracownicy mogą generować i rozsyłać drogą pantoflową. Do tego jeszcze nie rzadko zadufane dupy z recepcji. A najgorsze w tym wszystkim, że średnia wieku poniżej 35. podczas testów, które przeprowadzili. Jednym z winowajców jest Garbage Collector.

2. teraz wszedł Redux Toolkit i dotychczasowa dokumentacja ustawiania tego jest nieaktualna, a nowej jest jeszcze mało. W poniższym tekście zespół # react szczegółowo wyjaśnia czego można się spodziewać po najnowszej wersji tej biblioteki. Robota inżyniera testu to zajebista robota. Dwa dni zapierdzielu i ganiania juniorów jak trzeba test poustawiać a później człowiek tylko siedzi i pilnuje, take a look at się sam robi i można poobrabiać trochę danych w przerwie od mirkowania.

4. Marek Publicewicz to poruszający się na terenie frontendu developer z osiemnastoletnim doświadczeniem w branży. Z wywiadu z nim dowiecie się sporo różnicach między polskim a amerykańskim rynkiem – również w kontekście używanych technologii. słyszę również że część firm mających do tej pory zespoły korzystające głównie ze # scala podejmuje decyzje tym, by zmienić ją (Scalę) znów na Javę bo “ficzery funkcyjne w Javie w zupełności nam wystarczają”.

Mam ogloszenie do przeczytania tego e-maila, a zegar bedzie dzialal, gdy go zobaczysz. Tygodniowe podsumowanie od TimeCamp i wyniki Time Tracker mówią, że nie ma tragedii, ale nie jestem zadowolony. Zdecydowanie. Extra importantly, folks could stay related with family and friends during a traumatic time. We know social assist is important for managing anxiousness, particularly during fraught times.

2. Informatyka, programowanie i sztuczna inteligencja to ciekawy temat dla filmowców. Poznajcie listę filmów, które ze względu na swoją tematykę powinien obejrzeć każdy specjalista IT. Wybrać opcję Utwórz i odświeżyć żeby zobaczyć efekty. Jak ktoś zainteresowany to pomogę w edycji CV i podrzucę CV do HR (tak, mam z tego kabonę i możliwość dobrania sobie ludzi). Jak ktoś jest zainteresowany to PM, koło 22 podrzucę linka do oferty pracy.

Tags