How Expertise Has Modified Our Lives?

Information TechnologyPrzeklejam wątek Szabolcsa Panyiego, dziennikarza Direkt36, wraz z odnośnikami w którym podaje liczne przykłady, jak Orban budował finansową potęgę swojej najbliższej rodziny na funduszach unijnych. Sam nad tym od jakiegoś czasu myślę. Gosciu nie wydawal sie zbytnio spanikowany ze permanentnie jest takie cisnienie a mnie przeszkadza tylko ten halas wiec zglosze do agencji i niech sie tym zajma, mam nadzieje ze wysla kogos bardziej profesjonalnego. Mikrofonik wolnostojący (!) do one hundred fifty zł do ćwiczenia języków w necie. Mam kartę dźwiękową Asusa Xonar DX, to ważny czynnik. Trust Starzz czy Samson Go Mic USB? Podejrzewam, że skoro mam kartę, to w USB nie warto się pakować.

Frontend z kolei zrobimy w , czyli jednym z najpopularniejszych frameworków w branży. W nawiązaniu do tematu podrzucam dziś Ionic – Custom web page transitions , czyli wideo traktujące tym, w jaki sposób wykonać własną animację przejścia stron w Ionic i AngularJS(Używając analogii do androida – chodzi przejścia między exercise).

W każdym razie polecam poczytać wątek i samemu ocenić tę sytuację, ale dla mnie Obsidian jest już skończony. Niech giną. I nawet projekt Caina i Boyarskiego niech się goni, na pewno nie wesprę tak ohydnej firmy jak Obsidian. A serio: Jakby jakiś np. Microsoft się tym zaopiekował, to nagle skoczyłaby popularność i masa ludu by nagle zaczęła mówić jakie to ciekawe rozwiązanie.

Powiedzieć, że statek którym lecisz jest stary to mało albowiem już w chwili wyruszenia z Ziemi służył on przez 20 lat jako międzyplanetarny frachtowiec. Nikt nie wie czy statek w ogóle dotrze do celu i nikt się specjalnie tym nie przejmuje, bo i nikt z aktualnej załogi tego nie dożyje. Pozostaje więc pogodzić się ze swoim losem i grać kartami jakie dał los najlepiej jak się potrafi.

While the SpaceShipTwo is perfectly able to ferrying scientific gear to the edge of area and again, the car can carry as much as seven vacationers at a time into the higher limits of the mesosphere. It is nice work if you will get it, as each seat aboard the SpaceshipTwo costs an estimated $250,000 to sit in, though that hasn’t stopped greater than 600 individuals from already reserving their spots as soon as Virgin Galactic earns its spaceflight certification.

Tags , ,